Елайнери в Києві: сучасна альтернатива брекетам IDENTICO

0

В епоху інновацій і технологій, вибір методу корекції зубів стає простішим і комфортнішим. Якщо раніше брекети були єдиним способом досягти ідеальної усмішки, то сьогодні в IDENTICO ми пропонуємо вам альтернативу, яка революціонізує світ ортодонтії — елайнери.

Елайнери в Києві стають все популярнішими завдяки їх ефективності та комфорту, який вони пропонують. Київські пацієнти все частіше вибирають цей сучасний метод корекції зубів, відкидаючи традиційні брекети на користь невидимого лікування. IDENTICO виходить назустріч цьому тренду, пропонуючи високоякісні елайнери за доступною ціною, щоб кожен житель Києва міг насолоджуватися бездоганною усмішкою без жодних компромісів.

Що таке елайнери?

Елайнери — це прозорі капи, виготовлені з міцного пластику, які ідеально підходять до форми ваших зубів. Вони непомітні, зручні для носіння та легко знімаються, дозволяючи вам їсти, пити та доглядати за своєю порожниною рота без будь-яких незручностей.

Елайнери: основні переваги та принцип дії

Елайнери пропонують безліч переваг:

 • Непомітність: Вони практично невидимі, тому вас не буде турбувати естетичний аспект лікування.
 • Комфорт: Відсутність металевих деталей забезпечує менше подразнень і незручностей.
 • Гнучкість: Елайнери легко знімаються, тому ви можете їсти улюблені страви без обмежень.

Що стосується принципу дії, елайнери діють шляхом надання плавного тиску на зуби, поступово переміщуючи їх у потрібне положення.

Відмінність елайнерів від традиційних брекетів

Традиційні брекети довго зарекомендували себе як надійний метод корекції зубів, але елайнери пропонують сучасний підхід без металевих дротів та скобок. Вони забезпечують більший комфорт, менше болю під час корекції та коротший час лікування в деяких випадках. Більше того, вони забезпечують більшу дисциплінованість пацієнтів, так як їх легше доглядати і їх потрібно носити впродовж більшості дня.

Навіщо обирати елайнери в Києві?

Місцеві переваги та світовий стандарт якості в IDENTICO

В столичній стоматологічній клініці IDENTICO ми завжди слідкуємо за новітніми технологіями та найкращими світовими стандартами. Тому у нас ви можете знайти прозорі елайнери від двох провідних брендів: Invisalign (США) та Lime aligners (Україна).

Invisalign – світовий лідер серед виробників елайнерів, пропонує продукцію вищого стандарту, що гарантує ідеальний результат. Технологія, яку використовує Invisalign, дозволяє добитися високої точності та комфорту при носінні.

Lime aligners – це пишаємося вітчизняний бренд, що вже успішно зарекомендував себе на українському ринку. Елайнери Lime aligners майже невідчутні на зубах завдяки прозорому матеріалу, з якого вони виготовлені.

Позитивні відгуки пацієнтів про елайнери в Києві

 1. Олена: «Після корекції зубів елайнерами в IDENTICO я не можу перестати усміхатися. Комфортно, непомітно та ефективно. Рекомендую!»
 2. Максим: «Не міг вирішити між брекетами та елайнерами. Обрав другий варіант в IDENTICO і не жалію. Результат просто вражає!»
 3. Ірина: «Lime aligners, які я придбала в IDENTICO, здалися мені дуже комфортними. За кілька місяців моя усмішка стала просто ідеальною.»
 4. Андрій: «IDENTICO порекомендували мені друзі, і я дуже задоволений сервісом та результатом. Елайнери Invisalign дійсно того варті!»

Як визначити вартість елайнерів в IDENTICO?

Основні фактори, які впливають на ціну елайнерів в Києві

Вартість елайнерів може коливатися в залежності від декількох ключових факторів. Серед них: вибір матеріалу, складність корекції зубів пацієнта, тривалість лікування, а також додаткові процедури, які можуть бути необхідними для досягнення оптимального результату. Крім того, велику роль грає вибір клініки та кваліфікація лікаря.


Цінові пропозиції та пакети послуг в IDENTICO

IDENTICO надає широкий спектр послуг у сфері ортодонтії. Ось приклад наших цінових пропозицій:

 • Виготовлення пластинчастого апарату: від 4 950 грн.
 • Виготовлення капи при бруксизмі: від 3 900 грн.
 • Виготовлення спортивної капи: від 3 900 грн.
 • Комп’ютерна томографія (3D діагностика): 1100.00 грн.
 • Консультація лікаря-ортодонта: 690.00 грн.
 • Контрольний огляд: 500.00 грн.
 • Ціна на один елайнер: від 3900.00 грн.

Ми намагаємося зробити наші послуги доступними для кожного, надаючи гнучкі умови оплати та спеціальні пропозиції для наших пацієнтів.

Створення вашої ідеальної усмішки з IDENTICO

Кроки процедури та підтримка пацієнтів

Выбір елайнерів — це вирішення на користь сучасного підходу до вирівнювання зубів. В IDENTICO ми дбайливо підходимо до кожного етапу лікування:

 1. Консультація з лікарем-ортодонтом. На цьому етапі врач вивчає особливості стану вашого зубного ряду, визначає потребу в корекції та обговорює можливі варіанти лікування.
 2. 3D-діагностика. За допомогою сучасного обладнання створюється тривимірна модель вашого зубного ряду, що дозволяє планувати корекційний процес з максимальною точністю.
 3. Виготовлення елайнерів. На основі 3D-моделі для вас виготовляються індивідуальні елайнери.
 4. Корекція та підтримка. Протягом всього періоду лікування ви будете систематично відвідувати клініку для контрольних оглядів та корекції елайнерів.

Ми завжди готові допомогти та підтримати на кожному етапі. Наша мета — ваш комфорт та ідеальний результат.

В заключення

Суміш високого стандарту якості та доступної ціни – це не просто обіцянка, але філософія нашої роботи. Кожен пацієнт заслуговує на найкраще, і ми в IDENTICO готові забезпечити вам сучасний та ефективний підхід до створення ідеальної усмішки. Оберіть елайнери в IDENTICO, і дозвольте нам стати частиною вашої історії досягнення найкращої усмішки в Києві.