Битва титанів: Lexus LX 600 проти LX 500d

0

Коли мова заходить про лідерство у світі розкоші та потужності серед SUV, Лексус лх безсумнівно займає одне з чільних місць. Останні моделі, LX 600 та LX 500d, продовжують традиції бренду, пропонуючи неперевершене поєднання стилю, комфорту, та інженерної досконалості. У цій статті ми здійснимо поглиблене порівняння цих двох титанів, зосередившись на їхніх технічних характеристиках, комплектаціях, та системах безпеки, щоб допомогти потенційним покупцям зробити обґрунтований вибір.

Огляд моделей: LX 600 і LX 500d

Lexus LX 600 втілює в собі новітні досягнення бренду у сфері розкоші та продуктивності. З 3,5-літровим V6 турбодвигуном, що розвиває 415 кінських сил, та 10-ступеневою автоматичною трансмісією, LX 600 забезпечує вражаючу динаміку водіння та надійність. Модель пропонується у двох комплектаціях: Luxury та Superior, кожна з яких має унікальні особливості та вишуканість, які задовольнять навіть найвимогливіших покупців.

З іншого боку, Lexus LX 500d пропонує альтернативу з 3,3-літровим V6 турбодизельним двигуном, що видає 299 кінських сил. Ця модель також оснащена 10-ступеневою автоматичною трансмісією та постійним повним приводом, пропонуючи виняткову паливну ефективність та прохідність. LX 500d доступний у комплектації Luxury, яка містить в собі високоякісні матеріали обробки та передові технології для забезпечення максимального комфорту та безпеки.

Обидві моделі оснащені передовою системою безпеки Lexus Safety System + (LSS+ 2.5), що охоплює низку технологій допомоги водієві та захисту пасажирів, забезпечуючи спокій та впевненість під час кожної поїздки.

У наступних розділах ми детальніше розглянемо кожну з цих моделей, порівняємо їх технічні характеристики, та дослідимо, що саме робить кожну з них унікальною.

Технічні характеристики Lexus LX

Лексус лх продовжує демонструвати своє лідерство у сегменті розкішних SUV, надаючи увагу кожній деталі, що стосується потужності, ефективності та інновацій. Моделі LX 600 і LX 500d є втіленням цих принципів, пропонуючи різні конфігурації для задоволення потреб різних покупців.

Lexus LX 600: Luxury та Superior

 • Двигун: Обидві комплектації LX 600 оснащені 3,5-літровим V6 турбобензиновим двигуном, який генерує 415 к.с., забезпечуючи вражаючу динаміку водіння.
 • Трансмісія: Супроводжується 10-ступеневою автоматичною трансмісією та системою постійного повного приводу (4WD), це гарантує плавне та стабільне керування.
 • Технології та комфорт: Моделі включають адаптивне дальнє світло з технологією BladeScan™ (AHS), пакет систем безпеки Lexus Safety System + (LSS+ 2.5), та центральний міжосьовий диференціал підвищеного тертя Torsen®.

Lexus LX 500d: Luxury

 • Двигун: LX 500d пропонує 3,3-літровий V6 турбодизельний двигун з потужністю 299 к.с., що забезпечує оптимальне співвідношення потужності та паливної економії.
 • Трансмісія: Також оснащена 10-ступеневою автоматичною трансмісією та системою постійного повного приводу, модель обіцяє високу прохідність та надійність.
 • Технології та комфорт: Включає ті ж технології, що й версії LX 600, в тому числі передовий пакет систем безпеки Lexus Safety System + (LSS+ 2.5) та адаптивне дальнє світло.

Ці технічні характеристики підкреслюють зобов’язання Lexus до надання високоякісних, потужних та ефективних транспортних засобів, оснащених передовими технологіями для комфорту та безпеки. Незалежно від вибору між LX 600 та LX 500d, покупці отримують автомобіль, який вражає своєю продуктивністю, стилем та інноваційністю.

Системи безпеки та допомоги водієві

Моделі Lexus LX, включаючи LX 600 та LX 500d, оснащені передовим пакетом безпеки Lexus Safety System+ 2.5, який містить широкий спектр функцій для забезпечення безпеки водіїв та пасажирів.

Основні системи безпеки Lexus LX:

 • Система передаварійної безпеки (Pre-Collision System, PCS): Ця функція включає попередження про фронтальні зіткнення, автоматичне екстрене гальмування, виявлення пішоходів та велосипедистів. Система також розширена для розпізнавання транспортних засобів та пішоходів на перехрестях при виконанні поворотів.
 • Адаптивний круїз-контроль (All-Speed Dynamic Radar Cruise Control, DRCC): Ця технологія підтримує встановлену швидкість та дистанцію до попереду їдучого автомобіля, автоматично пристосовуючись до змін швидкості трафіку.
 • Система попередження про з’їзд зі смуги з асистентом керування (Lane Departure Alert with Steering Assist, LDA w/ SA): Попереджає водія про ненавмисний з’їзд зі смуги руху, надаючи вібраційне або звукове попередження, та може втручатися, щоб допомогти утримати автомобіль у смузі руху.
 • Система допомоги утримання в смузі руху (Lane Tracing Assist, LTA): Працює разом з DRCC для допомоги утримання автомобіля по центру смуги руху, використовуючи видимі маркери смуги або попередній транспортний засіб як орієнтир.
 • Інтелектуальні дальні світла (Intelligent High Beams): Автоматично перемикають між дальнім та ближнім світлом, щоб мінімізувати осліплення інших водіїв.
 • Система розпізнавання дорожніх знаків (Road Sign Assist, RSA): Виявляє певні дорожні знаки та відображає інформацію на приладовій панелі для допомоги водіям у дотриманні правил дорожнього руху.

Lexus LX втілює в собі апогей розкоші та комфорту, що очікується від преміального SUV. Інтер’єри моделей LX 600 та LX 500d ретельно розроблені, щоб запропонувати бездоганне середовище для водіїв та пасажирів, поєднуючи естетику, функціональність та передові технології.

Особливості інтер’єру Lexus LX:

 • Вишукані матеріали: Інтер’єри обох моделей оформлені з використанням комбінованої семі анілінової шкіри високої якості, яка підкреслює вишуканий стиль і забезпечує неперевершене відчуття комфорту. Колірна гамма інтер’єру варіюється від «Слонової кістки» до бурштинового, додаючи кожній моделі унікального шарму.
 • Простір та зручність: Lexus LX розроблений з думкою про максимальний простір та зручність для всіх пасажирів. Просторий салон забезпечує достатньо місця для ніг та голови, а регульовані сидіння дозволяють ідеально налаштувати позицію сидіння для кожного.
 • Технології та розваги: Обладнання передовими технологіями, такими як 12,3-дюймовий сенсорний дисплей Lexus Interface, який є вікном у світ мультимедіа, навігації та багатьох інших функцій. Система розваг для задніх пасажирів та високоякісна аудіосистема забезпечують розваги на високому рівні під час подорожей.
 • Комфортні системи: Клімат-контроль з декількома зонами, система очищення повітря, підігрів та вентиляція сидінь гарантують комфортне перебування в автомобілі в будь-яку погоду. Функції, такі як адаптивне освітлення та електронні асистенти, допомагають створити ідеальні умови для водіння та відпочинку.

Lexus LX безсумнівно заслуговує на увагу тих, хто шукає SUV, що поєднує в собі розкіш, інновації та безпрецедентний рівень комфорту.

Порівняльна таблиця моделей LX

Особливості LX 600 Luxury LX 600 Superior LX 500d Luxury
Двигун 3,5 турбо, бензин (415 к.с.) 3,5 турбо, бензин (415 к.с.) 3,3 турбодизель (299 к.с.)
Трансмісія 10-ступенева автоматична 10-ступенева автоматична 10-ступенева автоматична
Привід Постійний повний (4WD) Постійний повний (4WD) Постійний повний (4WD)
Інтер’єр Комбінована семі анілінова шкіра “Слонова кістка” Комбінована семі анілінова шкіра бурштинового кольору Комбінована семі анілінова шкіра “Слонова кістка”
Колеса 20-дюймові легкосплавні диски, шини 265/55 R20 22-дюймові ковані диски, шини 265/50 R22 20-дюймові легкосплавні диски, шини 265/55 R20
Освітлення Адаптивне дальнє світло з технологією BladeScan™ (AHS) Система запобігання фронтальним зіткненням PCS Адаптивне дальнє світло з технологією BladeScan™ (AHS)
Безпека Lexus Safety System + (LSS+ 2.5) Система моніторингу «сліпих» зон BSM Lexus Safety System + (LSS+ 2.5)

Вибір між Lexus LX 600 та LX 500d

Визначити, яка з двох моделей Lexus LX 600 або 500d краще відповідає вашим потребам, залежить від ряду факторів, включаючи ваші вподобання в економічності палива, продуктивності, екологічності та використання автомобіля.

Lexus LX 600 пропонує високу продуктивність завдяки своєму 3,5-літровому V6 турбобензиновому двигуну з потужністю 415 к.с. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає динамічне водіння з високим рівнем комфорту та розкоші. Комплектації Luxury та Superior пропонують різноманіття унікальних характеристик та ексклюзивних опцій для вишуканого смаку, включаючи адаптивне дальнє світло, передові системи безпеки, та вишукані матеріали інтер’єру.

Lexus LX 500d, з іншого боку, пропонує 3,3-літровий V6 турбодизельний двигун з потужністю 299 к.с., що робить його більш економічним у використанні палива. Ця модель ідеально підходить для тих, хто цінує довгі подорожі та високу паливну ефективність без жертв у комфорті та розкоші. Комплектація Luxury також включає багато з тих же вишуканих особливостей та технологій, що і LX 600.

Фактори для розгляду:

 • Економічність: LX 500d переважає за паливною економічністю завдяки своєму дизельному двигуну.
 • Продуктивність: LX 600 пропонує більшу потужність та динаміку водіння.
 • Екологічність: Дизельний двигун LX 500d може бути сприйнятий як більш екологічний вибір через кращу паливну ефективність.
 • Технології та комфорт: Обидві моделі оснащені передовими технологіями та особливостями розкоші, але вибір між ними може залежати від особистих переваг у відтінках шкіри та інших ексклюзивних опціях.

Враховуючи ці аспекти, ваш вибір між Lexus LX 600 та LX 500d базуватиметься на тому, що для вас має найбільше значення. Обидві моделі забезпечують високий рівень безпеки, комфорту та розкоші, характерні для марки Lexus, дозволяючи вам насолоджуватися кожною поїздкою з впевненістю та стилем.