Механічна обробка металу від ТОВ «ДІС-ГРУП»: Ваш крок до високоякісних виробів

0

Щоб перетворити металеві заготовки на високоякісні вироби із необхідними параметрами, потрібно впевнено керувати всіма етапами процесу. Технологічна ера принесла значні зміни у сферу механічної обробки металу і ТОВ «ДІС-ГРУП» лідирує у використанні інноваційних технологій для досягнення максимальної ефективності.

Якщо ви шукаєте високоякісні послуги з механічної обробки металу, наша компанія є найкращим вибором. Ми впроваджуємо максимально автоматизований технологічний процес, що дозволяє уникнути людського фактора та гарантує вам отримання високоякісних результатів.Наш арсенал включає сучасні фрезерні, свердлильні, шліфувальні та токарні верстати. 

Більшість операцій здійснюється під числовим програмним управлінням, забезпечуючи відмінну репродукцію вашого проєкту. Наші фрезерувальники та токарі володіють значним досвідом та вищим рівнем кваліфікації. Вони не лише вправно користуються обладнанням, але й володіють комп’ютерними технологіями для числового програмного управління верстатами. Наші інженери вміють розраховувати кожну деталь за проєктом клієнта та, за необхідності, створюють креслення на основі словесного опису, ескізів або розмірів, які вам надається.

Механічна обробка металу від компанії XYZ: Ваш надійний партнер у виробництві

Наша компанія є провідним постачальником послуг з механічної обробки металу і ми вітаємо клієнтів з усієї України. Незалежно від вашого розташування: у Києві, Харкові, Львові або іншому населеному пункті — ми готові взятися за будь-які завдання з обробки металу та виконати їх на найвищому рівні якості.

Наші послуги з обробки металу включають:

 • Ми використовуємо сучасні технології для точної та ефективної обробки металу на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ). Також, ми займаємося виробництвом пресформ для різноманітних потреб.

 • Наша команда досвідчених фахівців виконає розточувальні та шліфувальні роботи з високою точністю, а також використає дротову електроерозію для отримання високоякісних деталей.

 • Наші токарні автомати забезпечують високу продуктивність та точність виготовлення деталей за вашими індивідуальними вимогами.

 • Для виробництва великих обсягів ми використовуємо шестишпиндельні верстати, що дозволяє нам забезпечити ефективність та якість в роботі.

 • Наша компетентність включає різноманітні види обробки, такі як фрезерування, токарення, токарно-фрезерна обробка та термічна обробка металів.

 • Ми пропонуємо послуги лиття алюмінію під тиском та на термопластавтоматах, забезпечуючи якість та витривалість виготовлених виробів.

 • Наша компанія спеціалізується на роботі з індивідуальними замовленнями, готова виготовити нестандартні вироби з врахуванням усіх ваших потреб та вимог.

Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ, фото 1

Металообробка на вищому рівні: Ваш успіх у бездоганних деталях

Переваги співпраці з нами:

 • Безкоштовні заміри та консультації на об’єкті замовника.

 • Офіційна гарантія на всі виконані роботи.

 • Сервісне обслуговування готових об’єктів та керівництво на кожному етапі робіт.

 • Точний проєкт та 3D моделювання для максимальної точності.

 • Гнучкі рішення та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Виконання різновидів замовлень від разових до серійних, послуги під ключ.

Замовлення послуг з механічної обробки металу у «ДІС-ГРУП» — це гарантія високоякісної роботи, ефективності та відмінного обслуговування. Наші фахівці завжди готові вас проконсультувати та відповісти на всі ваші питання. Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам з реалізацією вашого проєкту з обробки металу!