Порошкове фарбування, плазмове різання, ЧПУ фрезерування, піскоструминне очищення металу від Gruar

0

Компанія Gruar пропонує широкий спектр послуг з металообробки. Наші послуги включають художнє різання, виготовлення литих табличок, ЧПУ-фрезерування та інші різноманітні процеси. Ми гарантуємо професійний підхід до кожного проєкту та використання найсучасніших технологій для досягнення найкращих результатів. 

Порошкове фарбування: якість і довговічність

Ми використовуємо технології, які дозволяють наносити порошкову фарбу різноманітних кольорів, а також забезпечувати стійкість покриття навіть в умовах змінних погодних умов. Під час процесу фарбування металу застосовуються спеціальні системи очищення повітря, що робить нашу роботу екологічно безпечною та ефективною.

Ми пропонуємо порошкове фарбування для широкого спектра металевих виробів, серед яких:

 • Металеві конструкції для будівництва.

 • Вироби для автомобільної та транспортної промисловості.

 • Металеві вироби для побутового використання.

 • Промислові обладнання та деталі.

 • Металеві вироби для садово-паркового дизайну.

Наша компанія гарантує високу якість фарбування, що забезпечує довговічність та естетичний вигляд вашого виробу. Ми використовуємо лише сертифіковані фарби та сучасне обладнання, щоб забезпечувати високу якість обробки за доступними цінами.

ЧПК фрезерування — переваги та відмінності методу

Компанія Gruar в Полтаві та Полтавській області пропонує послуги ЧПУ фрезерування металу, яке дає змогу виготовляти деталі будь-якої складності та форми з високою точністю та якістю. Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє нам працювати з різноманітними матеріалами, такими як сталь, алюміній, мідь та інші метали, забезпечуючи високу якість обробки.

Наші основні послуги ЧПУ фрезерування включають:

 • Виготовлення деталей для машинобудування.

 • Виготовлення запчастин та компонентів для промислового обладнання.

 • Виготовлення прототипів та невеликих серій деталей.

 • Виготовлення деталей для автомобільної та авіаційної промисловості.

Ми гарантуємо високу точність обробки та відмінну якість кінцевого продукту. Наша команда професіоналів забезпечить вас якісним обслуговуванням, швидкими термінами виконання замовлень та конкурентоспроможними цінами.

Плазмове різання металу

Послуги плазмового різання металу від Gruar:

 • Висока швидкість та точність: струмінь плазми може рухатися з неймовірною швидкістю – 1500 метрів на секунду. Точність становить +/- 0,25 мм, що дозволяє отримувати вироби із високою повторюваністю.

 • Відсутність напливів: плазмове різання не залишає напливів на обробленій поверхні, дає змогу отримувати готові деталі з відмінною якістю без необхідності додаткової обробки.

 • Різання різних металів і сплавів: технологія може бути успішно застосована для вуглецевої сталі, нержавіючої сталі, а також сплавів на основі алюмінію та міді.

Піскоструминне очищення металу

Крім того, наша компанія надає послуги піскоструминного очищення металу. Цей метод дозволяє ефективно очищати поверхні від різноманітних забруднень, таких як сліди корозії, олійні плями та інші важкі забруднення. Піскоструминна обробка є ефективним рішенням навіть для важкодоступних місць, де інші методи очищення можуть бути неефективними.

Звертайтесь до професіоналів

Наші майстри володіють необхідним досвідом і знаннями, щоб забезпечити якісне виконання найскладніших замовлень у сфері плазмового різання, порошкового фарбування та піскоструминної обробки металу. Ми гарантуємо контроль якості на кожному етапі виробничого процесу та відповідальний підхід до кожного замовлення.

Звертайтесь до нас за телефоном 095 005-00-25 або залишайте запит на зворотний дзвінок на нашому сайті. Наші фахівці з радістю проконсультують вас з усіма деталями та нададуть професійну допомогу у виборі найкращого рішення для вашого бізнесу.