Як заряджати смартфони Xiaomi правильно та захистити батарею від ушкоджень

0

Усі погодяться з твердженням, що життя сучасної людини без смартфона було б нудним та нецікавим. Смартфони, зокрема Xiaomi, роблять буденність яскравішою. Ба більше, завдяки їм ми маємо змогу за кілька хвилин виконувати завдання, на які раніше знадобилися б години чи навіть дні.

Втім, якщо купуєте новий смартфон Xiaomi за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/brand-xiaomi/, треба знати про правила догляду за батареєю. Адже від неї багато в чому залежатимуть працездатність та тривалий строк служби вашого нового телефона.

Ось ключові засади підтримання акумулятора в смартфонах Сяомі:

 1. Оптимальний Рівень Заряду: Експерти рекомендують підтримувати рівень заряду батареї між 20% та 80%, щоб максимізувати її тривалість життя.

 2. Використання Оригінальних Зарядних Пристроїв: Шляхом використання оригінальних аксесуарів забезпечується оптимальний заряд та безпека пристрою.

 3. Уникання Перегрівання та Переохолодження: Заряджання в прохолодному місці зменшує ризик перегрівання та продовжує життя батареї.

Як бачимо, нічого складного немає. Проте багато користувачів нехтують цими простими правилами. В результаті доводиться бігти до сервісного центру або витрачати кошти на купівлю та встановлення нового акумулятора.

Дещо про нові технології заряджання смартфонів Xiaomi

Швидке Заряджання

Технологія швидкого заряджання, доступна в смартфонах Xiaomi, є справжнім проривом. Ця технологія дозволяє користувачам заряджати пристрої значно швидше, ніж традиційні методи. Однак важливо знати, що для активації швидкого заряджання необхідно використовувати сумісний зарядний пристрій та кабель.

Бездротове Заряджання

Бездротове заряджання – це інноваційна технологія, яка обходиться без використання кабелів. Смартфони Xiaomi, оснащені цією функцією, можна заряджати, просто поклавши їх на спеціальну підставку. Проте, для забезпечення ефективності та безпеки, слід використовувати лише сертифіковані підставки.

Захист Батареї Xiaomi

Дотримання вищевказаних порад та технік може захистити батарею від пошкодження та забезпечити її тривалий термін служби. Однак існує кілька інших факторів, які можуть негативно вплинути на життя батареї:

 1. Високі Температури: Постійне дія високих температур на смартфон Xiaomi може призвести до зменшення ємності батареї.

 2. Часте Використання При Високих Навантаженнях: Ігри з 3D графікою та інші ресурсомісткі додатки можуть призводити до перегрівання та ушкодження батареї.

 3. Неякісні Зарядні Пристрої: Використання неоригінальних зарядних пристроїв може спричинити пошкодження.

 4. Падіння або Механічні Пошкодження: Будь-які механічні пошкодження можуть призвести до внутрішніх ушкоджень та втрати ємності батареї.

 5. Довгий Час Без Заряджання: Недостатній заряд або занадто довгий проміжок часу між зарядками може скорочувати тривалість життя батареї.

Якщо плануєте не користуватися телефоном певний час, батарею бажано зарядити на 60-80 відсотків і в такому стані зберігати.

Симптоми Виходу Батареї з Ладу

Розпізнавання симптомів, які сигналізують про проблеми з батареєю, може допомогти уникнути подальших ушкоджень та забезпечити своєчасне обслуговування:

 1. Першочерговими ознаками виходу батареї з ладу є зниження часу роботи пристрою від одного заряду та надмірне саморозрядження. Смартфон може несподівано вимикатися, навіть якщо індикатор заряду показує достатній рівень енергії.

 2. Користувач може помітити, що пристрій стає гарячим під час заряджання або інтенсивного використання. Це свідчить про те, що батарея перегрівається, що може призвести до її деградації.

 3. Не варто ігнорувати будь-які видимі фізичні деформації батареї або корпусу смартфона, оскільки це може бути ознакою внутрішнього пошкодження.

Випадки, коли пристрій не реагує на підключення зарядного пристрою або заряджається надмірно повільно, також можуть вказувати на проблеми з батареєю. У таких ситуаціях рекомендується звертатися до сервісного центру для діагностики та, у разі необхідності, заміни батареї, щоб уникнути подальших проблем із пристроєм.