Швидкі міжнародні вантажоперевезення за всіма напрямками

0

Затребуванність послуг міжнародних вантажоперевезень https://www.mak-trans.com/ua з кожним роком зростає. Їх переваги оцінили як великі компанії, так й приватні підприємці. Грамотно організовані перевезення вантажів у зарубіжні країни дозволяють швидко та без клопоту доставити товар або надіслати посилку покупцям у будь-якій точці світу, підтримуючи цим розвиток свого бізнесу. Міжнародні перевезення вантажів автотранспортом цінуються не лише комерційними підприємствами, а й приватними замовниками, оскільки це зручний та безпечний спосіб відправити коробки з речами та меблями під час переїзду на постійне місце проживання за кордон.

Різновиди та особливості міжнародних вантажоперевезень

Доставка вантажів у найближче чи дальнє зарубіжжя може здійснюватися сухопутним, водним чи авіатранспортом. Перший спосіб найпопулярніший, його цінують за низку безперечних переваг, серед яких особливо варто виділити:

  • доступну ціну;
  • можливість доставки до будь-якого населеного пункту;
  • перевезення вантажу до місця призначення одним автомобілем;
  • можливість супроводу цінного товару;
  • висока швидкість доставки;
  • відсутність обмежень за кількістю та тоннажем.

Грамотно складений маршрут дозволить дістатися потрібного пункту швидко, без затримок у дорозі.

Від чого залежить вартість міжнародних вантажоперевезень

У кожному випадку ціна послуги залежить від великої кількості факторів. Розрахунок вартості вантажоперевезень МакТранс на міжнародні напрямки здійснює залежно від ваги та кількості місць, габаритів пакунків, кінцевої точки доставки, фактичної та страхової ціни товарів, що перевозяться. Відповідно до побажань клієнта складається індивідуальний маршрут, завдяки чому вартість міжнародних вантажоперевезень може змінюватись.

Компанія бере на себе оформлення всіх необхідних документів, включаючи митні декларації та дозволи, що гарантовано запобігає непередбаченим простоям транспорту та іншим затримкам в дорозі. У разі форс-мажору всі проблеми вирішуються фахівцями підприємства швидко і без ризику для замовника. Товари, що вимагають дбайливого транспортування, пакуються у спеціальну тару, тому можна не турбуватися за їхню цілісність.

Організація орієнтована на довгострокове співробітництво, тому готова запропонувати комерційним підприємствам договірні відносини на постійній основі та взаємовигідних умовах.